Dzień dobry, przed obecną falą upałów wystraszyłam się, że leki które przyjmuję (Velaxin ER, pregabalina, Timohep, Ketrel, Kwetaplex XR, witamina D i magnez) ulegną uszkodzeniu, bo w mieszkaniu mam ponad 25 stopni i włożyłam je w czwartek do lodówki. Dzisiaj przeczytałam, że w lodówce można przechowywać tylko niektóre leki i stąd moje pytanie: czy moim lekom lodówka mogła zaszkodzić?

Dotyczy ulotki Ketrel

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Ketrel.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Na to pytanie nie udzielił odpowiedzi jeszcze żaden farmaceuta.

Wstecz

Wczytywanie