Dzień dobry, córka jest alergikiem, dzisiaj rano obudziłam się z pokrzywka na prawie całym ciele. Codziennie dostaje 1 tabletkę hitaxy 2,5 mg w tabletkach. Pediatra wspominała kiedyś, że przy zaostrzonych objawach alergii można zwiększyć dawkę, jednak nie pamiętam czy można podać 2 tabletki jednorazowo czy w jakimś odstępie czasu. Proszę o odpowiedź.


Na to pytanie nie udzielił odpowiedzi jeszcze żaden farmaceuta.

Wstecz

Wczytywanie