Dostałem lek w papierowej torbie . W środku jest 12 jakiś pocisków. Ni to tabletki ni to maść. W smaku jest dziwne . Czy mogę bezpiecznie to stosować?


Odpowiedzi farmaceutów

na podstawie Pana opisu trudno wyciągnąć jakieś wnioski, najlepiej będzie skontaktować się z apteką w której wydano lek, czy może pociski

2020-02-06

Awatar

magister Paweł Grzywacz

z apteki w Zawoi

 0

Nagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie