Wszystkie substancje czynneWszystkie substancje czynne

Ibuprofenum

Lista leków, zawierających Ibuprofenum.

AXOPROFEN FORTE

zawiesina doustna

Axoprofen Forte interakcje ulotka zawiesina doustna 0,04 g/ml 100 ml

Axoprofen Forte

0,04 g/ml | 100 ml

lek dostępny bez recepty


Ulotka

BABYFEN

zawiesina doustna

Babyfen interakcje ulotka zawiesina doustna 0,1 g/5ml 1 but. po 100 ml

Babyfen

0,1 g/5ml | 1 but. po 100 ml

lek dostępny bez recepty


Ulotka

DOLGIT

krem

Dolgit interakcje ulotka krem 0,05 g/g 20 g

Dolgit

0,05 g/g | 20 g

lek dostępny bez recepty


Ulotka

Dolgit interakcje ulotka krem 0,05 g/g 100 g

Dolgit

0,05 g/g | 100 g

lek dostępny bez recepty


Ulotka

DOLGIT 200

krem

Dolgit interakcje ulotka krem 0,05 g/g 50 g

Dolgit

0,05 g/g | 50 g

lek dostępny bez recepty


Ulotka

DOZ IBUPROFEN FORTE

tabletki powlekane

Ibuprofen Forte DOZ interakcje ulotka tabletki powlekane 0,4 g 20 tabl.

Ibuprofen Forte DOZ

0,4 g | 20 tabl.

lek dostępny bez recepty


Ulotka

Ibuprofen Forte DOZ interakcje ulotka tabletki powlekane 0,4 g 60 tabl.

Ibuprofen Forte DOZ

0,4 g | 60 tabl.

lek dostępny bez recepty


Ulotka

IBALGIN MAXI

tabletki powlekane

Ibalgin Maxi interakcje ulotka tabletki powlekane 0,4 g 24 tabl.

Ibalgin Maxi

0,4 g | 24 tabl.

lek dostępny bez recepty


Ulotka

IBUFEN

czopki doodbytnicze

Ibufen interakcje ulotka czopki doodbytnicze 0,2 g 5 szt.

Ibufen

0,2 g | 5 szt.

lek dostępny bez recepty


Ulotka

IBUFEN

zawiesina doustna

Ibufen interakcje ulotka zawiesina doustna 0,1 g/5ml 100 g

Ibufen

0,1 g/5ml | 100 g

lek dostępny bez recepty


Ulotka