witam, nie ma leku concor 10 30tl w jednej z aptek w moim miescie.. lekarz wypisal 3 opakowania kupilam 2 a 3 nie mozna zamowic bo braku na hurtowniach. lekarz teleofnicznie nei wypisze bo mowi ze ma duzo pacjentów cow tej sytuacji? apteka moze w jakis sposob zapisac to na recepte zeby wykupic w innej aptece gdzie jest ten lek??


Odpowiedzi farmaceutów

Farmaceuta w aptece ma możliwość wystawienia recepty farmaceutycznej w przypadku zagrożenia zdrowia pacjenta. Nie wiem dlaczego nikt nie chce jej wystawić dla Pani

2020-03-16

Awatar

magister farmacji Mikołaj Front

z apteki w Niepołomicach

 0

farmaceuta ma mozliwosc wystawic rp farmaceutyczna na ten lek. takze nie powinno byc problemu w aptece w ktorej jest ten lek.

2020-03-16

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Tarnowie

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie