Witam mam zapytanie czy Waszej aptece sa witaminy dla Kobiet ale w zelkach a jak by now bylo czy jest mozliwosc zamowic jakia cena


Odpowiedzi farmaceutów

Witam serdecznie Informujemy, iż serwis nie jest apteką. Serwis pomaga znaleźć apteki, w których poszukiwany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Jeśli szuka Pan/Pani leku proszę przejść na stronę: https://ktomalek.pl, podać lokalizację i nazwę leku, a następnie wybrać z listy odpowiadający Panu/Pani produkt. Aby poznać informację na temat ceny, należy skontaktować się z konkretnie wybraną apteką. Pozdrawiam.

2020-08-03

Awatar

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie