Witam mam zapytanie czy w trakcie starania sie o dziecko bezpiecznie jest stosować olejek z wiesiolka


Odpowiedzi farmaceutów

Witam.Uważam ,że bardzo bezpecznie, olejek z wiesiołka zwiększa wydzielanie śluzu w pochwie , przez co ułatwia zajście w ciążę .

2019-06-10

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Bydgoszczy

 0

Z Naszej wiedzy wynika, że jest bezpieczny w stosowaniu, ale tylko w 3 trymestrze ciąży.

2019-06-10

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Bydgoszczy

 0

Dzień dobry olej z wiesiołka mozna bezpiecznie stosować w pierwszej fazie cyklu menstruacyjnego czyli od pierwszego nia miesiaczki do wystapienia owulacji. W tych dniach jest nawet wskazany, gdyz znacznie poprawia jakaośc śluzu i ułatwia zapłodnienie. W drugiej fazie warto zamienic go na olej lniany.

2019-06-10

Awatar

Farmaceuta z apteki Gemini w Bydgoszczy

z apteki w Bydgoszczy

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie