Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Witam.czy apteka posiada lek Urazym tabl.1op po30szt. D.s.2x1 dla 9letniego dziecka!? Posłałam syna by sobie receptę zakupił .jego kod 0285 ale właśnie tagi leku apteka na Parkowym w Żywcu nie posiadała.czy apteka Słoneczna w Żywcu w galerii posiada ten lek !? Pozrawiam

Dotyczy ulotki Urazym

Ręka podaje torbę z lekami

Sprawdź dostępność leku Urazym w mieście Żywiec

Odpowiedzi farmaceutów

Witam serdecznie, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Urazym 30 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Urazym 30 tabl. . Są to wyniki wyszukiwania po wprowadzeniu w nazwie miejscowości Żywiec. Aby wyniki były jeszcze dokładniejsze, podczas procesu wyszukiwania należy wprowadzić ulicę (oprócz miasta), wówczas na liście pojawią się apteki posiadające lek najbliżej wskazanej lokalizacji. Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Jeśli chciałaby Pani uzyskać informację na temat dostępności leku w konkretnej aptece uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z apteką. Pozdrawiam.

2020-06-08

Awatar

Ekspert KtoMaLek

KtoMaLek.pl

 0

Wstecz