Proszę o pomoc , czy przy nadczyności tarczycy można zażyć Fanipos ? mam też Xylo Gel 0,1% i Nasivin Classic 0,5mg/ml . Mam okropnie zatkany nos do tego ból głowy a biorę thyrozol 20mg (2x0,5 tabletki) propranol 10mg (2 do 3 x0,5 tabletki)


Odpowiedzi farmaceutów

zrobic inhalace z nebu dose

2019-06-03

Awatar

Farmaceuta z apteki w Gdyni tak

z apteki w Gdyni

 1

Leki miejscowe (aerozole do nosa) można spokojnie stosować przy problemach z oddychaniem. Wchłaniają się w minimalnym stopniu. Z Faniposu bez konsultacji z lekarzem by nie używała. Bezpiecznie za to stosować wodę morską do częstej higieny nosa. Pozdrawiam

2019-06-03

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Gdyni

 1

tak , leki nie wykluczają się wzajemnie

2019-06-03

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Gdyni

 1


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie