O czym może świadczyć wystąpienie bardzo wysokiej gorączki pdczas stosowania leku pramolan po 3 dniach z dawkowaniem 2x1 nie przyjmując innych leków poza pramolanem?

Dotyczy: Mężczyzna, 23 lata

Odpowiedzi farmaceutów

Gorączka jest nieswoistym wsparciem naszego układu odpornościowego w przypadku dostania się do niego wirusów lub bakterii. Polecałabym skonsultowanie się z lekarzem, szczególnie jeżeli wysoka gorączka utrzymuje się przez kilka dni. Lek Pramolan nie wykazuję działania gorączkotwórczego ani nie wykazano takiego działania w możliwych działaniach ubocznych.

2019-12-03

Magister farm. Sylwia Gorczyca

z apteki w Pruszczu Gdańskim

Awatar

 0

w czsie leczenia należy kontrolować morfologię krwi szczególnie gdy wystąpi gorączka infekcje grypoopodobne czy ból gardła

2019-12-03

Farmaceuta

z apteki w Brzostku

Awatar

 0

Myślę, że to nie ten lek spowodował wysoką temperaturę tylko być moze zbiegło sie w czasie z jakąś wirusówką.

2019-12-03

Farmaceuta

z apteki w Dukli

Awatar

 0


Wstecz