Mój ojciec przyjmował leki Exelon, Setaloft,Orfiril . Ojciec doznał udaru/incydentu udarowego i w szpitalu przez 2 tygodnie nie podawano mu tych leków. Czy nie przyjmowanie tych leków przez 2 tygodnie mogło spowodować , że kontakt z ojcem przestał być logiczny ? Czy podanie mu tych leków automatycznie natychmiast przywróci mu kontakt logiczny ?

Dotyczy ulotki Exelon

Ręka podaje torbę z lekami

Sprawdź dostępność leku Exelon w mieście Warszawa

Odpowiedzi farmaceutów

Juz sam udar mogl spowodowac zmiany w kontakcie .Swoje watpliwosci nalezy przekazac lekarzowi prowadzacemu.

2020-08-03

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Postominie

 1

Dzień dobry, myslę że przyczyną braku logicznego kontaktu może być sam udar/incydent udarowy a nie brak podawania tych leków - prosze porozmawiac z lekrzem na ten temat. Niestety ponowne podanie leków nie cofnie zmian w mózgu

2020-08-03

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Wrocławiu

 1

To skomplikowana sprawa i bardzo trudna do jednoznacznej oceny. Nie spodziewałbym się natychmiastowych efektów, jeżeli w ogóle... O sensowności dalszego podawania wyminionych leków proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.

2020-08-03

Awatar

Farmaceuta z apteki w Świdwinie

z apteki w Świdwinie

 1

Wstecz