Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

mgr farm. Maria Wyrzykowska

 25  37

Farmaceuta z apteki w Łodzi


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Czy mogę jednocześnie zastosować neurovit i dobenox?

Kobieta, 53 lata

Tak można stosować razem.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry Jak przyjmować antybiotyk Fromilid Uno 500mg? Mam zapalenie zatok

Kobieta, 43 lata

Lek ma przedłużone działanie i stosuje sie go 1 raz na 24 godziny o tej samej porze /dokładniej o tej samej godzinie/. Chyba ,że lekarz zalecił inaczej. Proszę pamiętać także o stosowaniu w czasie kuracji antybiotykowej oraz po jej zakończeniu nawet do 3 miesięcy uzupełnienia flory bakteryjnej przewodu pokarmowego czyli zażywaniu probiotyku , celem powrotu do normy odporności, zapobieganiu wtórnym grzybicom itd

 2

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Nie ma leku euthyrox co dalej?

Mężczyzna, 57 lat

Zależy , która dawka jest potrzebna, zamiennie niektóre dawki ma LETROX, natomias niektóre Euthyroxy już się pojawiają.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Jaka dawkę mogę przyjąć Captoprilu przy ciśnieniu 170/85 80

Kobieta, 65 lat

Zdecydowanie najniższą typu 12,5.Dodatkowo informuję, że należy odczekać conajmniej 0,5 godziny,izolując się od drażniących bodzców zewnętrznych typu stresowego, /głośne dzwonki telefonu radia, telewizora, krzyki/ położyć się lub usiąść spokojnie i nie panikować. Takie zachowanie wspomoże wyrównania ciśnienia oprócz działania leków.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Byłem dzisiaj u lekarza mam zapalenie migdałów w tym wysoka gorączka I bóle mięśni. Dostałem antybiotyk i inne leki Glimbax Amoksiklav Herbapect Synbioti complex Naproxen 500 hasco Do tego miałem zabrać coś na gorączkę . Kupiłem obym dla dorosłych i aspiruje Z ulotki wyczytałem że naproxen 500 poza tym że jest na bóle mięśni stawów,bóle reumatyczne to też jest lekiem przeciwgoraczkowym. Ale minęło już 1.5 godziny od zabrania leku I temperatura spadła z 39.5 do 38.7 Moje pytanie brzmi: Czy w momencie kiedy temperatura zacznie znow narastac a nie minie okresleny czas moge zabrac ibum lub aspiryne Pozdrawiam Moje pytanie

Mężczyzna, 22 lata

Ibum ,aspiryna są z podobnej grupy jak naproxen więc lepiej naprzemiennie brać z grupą paracetamoli lub jeśli nie ma uczulenia to z pyralginą. Trzeba brać naprzemiennie jeśli jest taka konieczność ,nie przekraczając maksymalnie dopuszczanej dawki dobowej.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi