Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

mgr farm. Maria Wyrzykowska

 25  37

Farmaceuta z apteki w Łodzi


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień Dobry! Jaki probiotyk będzie najlepszy dla 5 letniego dziecka i dla dorosłego do stosowania przed wyjazdem do Egiptu? Z góry dziękuję za pomoc

Kobieta, 39 lat

Enterol - jeśli dziecko połyka kapsułki lub można je wysypać

 2

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu czuję straszne swędzenie pod pachami, wątpię że to podrażnienie po np. goleniu, bo pojawiło się zaczerwienienie i nie wiem czy to od drapania czy raczej jakaś grzybica. Co polecają państwo za preparat na ten problem i czy jest coś bez recepty

Kobieta, 32 lata

Na poczatek prosze sprobowac krem clotrimazolum, lek o dzialaniu przeciwgrzybiczym,dostepny bez recepty.Prosze takze rozwazyc zmiane diety elimunujac stopniowo produkty mogace dawac uczulenia.

 7

Zobacz wszystkie odpowiedzi

U Państwa jest napisane, że lek maxicortan można używać przy łuszczycy, na ulotce jest napisane co innego. Proszę o informację czy można czy też nie?

Kobieta, 49 lat

Maxicortan zawiera hydrocortison. Dostepny bez recepty a w takich powaznych schorzeniach jak luszczyca moze byc stosowany jako p/zapalny i lagodzacy swedzenie.Jednak tylko jako produkt wspomagajacy,a sama choroba wymaga bardziej konkretnego leczenia.W samoleczeniu stosujmy go wiec w bardziej doraznych wypadkach typu uczulenia kontaktowe czy ukaszenia owadow.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam dostałam od lekarza lek femoston conti zamiast klimonorm .jakie są opinie o tym femostonie

Kobieta, 51 lat

Lek hormonalny nie jest dopasowany do"opinii" tylko do pacjenta.Kazdy z nas jest inny i moze reagowac inaczej. Dzialania lecznicze i uboczne sa opisane w charakterystyce leku.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Choruję na WZJG , jaki probiotyk lek jest dobry.Do tej pory używałam Sanprobi ale on chyba jest suplementem i jest drogi.

Kobieta, 66 lat

Sanprobi IBS mimo że jest suplementem ,jest produktem wysokiej klasy. Co ważne ma szczep bakterii który jest bardzo dobry jakościowo. Z całą pewnością warto przynajmniej okresowo go stosować , mimo nie najniższej ceny , np przez 3 miesiące 2 razy do roku a w międzyczasie spróbować choćby produkt Triflora, Trilac .Ważne aby nie przestawać dostarczać z zewnątrz prawidłowej jelitowej flory bakteryjnej.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi