Awatar

Ekspert KtoMaLek

 2429  1194


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Gdzie w woj. małopolskim dostępny jest Cortineff ophtal. 0.1%?

Gdzie w Małopolsce jest dostępny?

Dotyczy ulotki Cortineff ophtal. 0.1%

Kobieta, 56 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale posiadania leku Cortineff ophtal. 0.1% 1 mg/g | 3 g, nie deklaruje obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w pobliżu Staszowa dostępny jest Trulicity 3 mg?

Czy dostanę lek Truilicity 3mg

Kobieta, 54 lata

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml . Zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Pozdrawiam.

 2

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Koninie dostępny jest Maxon 100 mg?

Czy lek Maxon100 jest u państwa dostępny, potrzebuje 3 opakowania po 8 TAB. I jaka cena za opakowanie

Mężczyzna, 43 lata

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Maxon 100 mg | 8 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Maxon 100 mg | 8 tabl.. Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu oraz ilości opakowań dostępnych w sprzedaży. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie dostępny jest Purethal Mieszan.alerg.(trawy)?

witam. szukam purethal mieszanki pyłków traw 20 000 aum

Mężczyzna, 49 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale posiadania leku Purethal Mieszan.alerg.(trawy) 0,5 mg/ml | 1 fiol. po 3 ml, nie deklaruje obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Pozdrawiam.

 2

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w woj. śląskim dostępny jest Ozempic 1 mg?

Dzień dobry, w jakiej aptece na Śląsku znajdę Ozempic 1mg? Szukam od tygodnia i nie umiem dostać.

Kobieta

Dzień dobry, W chwili obecnej produkt Ozempic 1 mg | 1 wstrz. po 3 ml jest trudno dostępny na rynku, a jego dostępność zadeklarowała bardzo niewielka liczba aptek w naszym serwisie. Poniżej zamieszczam link do listy aptek, które zadeklarowały posiadanie tego produktu: wyszukanie Ozempic 1 mg | 1 wstrz. po 3 ml . Są to wyniki wyszukiwania po wprowadzeniu lokalizacji Ustroń. Zachęcamy również do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent za pośrednictwem serwisu KtoMaLek może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Po złożeniu rezerwacji na dany produkt należy oczekiwać na potwierdzenie rezerwacji przez aptekę. Dopiero wówczas pacjent ma pewność, że zarezerwowany produkt jest dla niego zarezerwowany i może udać się do apteki po jego odbiór. W przypadku leków trudno dostępnych na rynku zalecamy również telefoniczny kontakt z apteką, w celu potwierdzenia dostępności danego produktu. Pozdrawiam

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie