Awatar

Ekspert KtoMaLek

 2268  1100


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Czy Avamys jest nadal dostępny w aptekach?

Witam avanys jest nadal dostępny

Mężczyzna, 45 lat

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Avamys 27,5 mcg/daw. | 1 poj. po 120 daw znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Avamys 27,5 mcg/daw. | 1 poj. po 120 daw. Proszę wybrać lokalizację, w której poszukuje Pan leku. Po uzyskaniu wyników, wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pana aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Jaka jest cena leku Vessel w aptekach w Zywcu

Dotyczy ulotki Vessel Due F

Kobieta, 80 lat

Dzień dobry, Informujemy, iż serwis nie jest apteką. Serwis pomaga Państwu wyszukać apteki, gdzie wskazany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Jeśli chcą Państwo poznać cenę danego leku, proszę kontaktować z konkretnie wybraną apteką, ponieważ one indywidualnie ustalają ceny. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w woj. kujawsko-pomorskim kupię Trulicity 3 mg?

Trulicity 3mg gdzie kupic kujawskopomorskie

Mężczyzna, 70 lat

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml. Zachęcamy również do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Pozdrawiam

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Trójmieście dostanę plastry Evertas?

Gdzie w Trójmieście dostanę plastry evertas 4,6 mg/24h?

Dotyczy ulotki Evertas

Mężczyzna, 68 lat

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Evertas 4,6mg/24h (6,9 mg) | 30 sasz. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Evertas 4,6mg/24h (6,9 mg) | 30 sasz.. Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Suwałkach dostanę Maxitrol lub Dexamytrex?

Czy dostępna jest maść na receptę... Maxitrol lub Dexamytrex

Dotyczy ulotki Maxitrol

Kobieta, 50 lat

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Maxitrol (1mg+3500j.m.+6000j.m.)/g | 3,5 g znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Maxitrol (1mg+3500j.m.+6000j.m.)/g | 3,5 g . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie