Awatar

Ekspert KtoMaLek

 2429  1194


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Gdzie w Warszawie dostępny jest Cerebrolysin?

Celebrolysin 5 Amp.po 10 5 opakowan

Kobieta, 52 lata

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Cerebrolysin 0,2152 g/ml | 5 amp. po 10 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Cerebrolysin 0,2152 g/ml | 5 amp. po 10 ml . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu oraz ilości opakowań, jakie posiadją do sprzedaży. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Grudziądzu dostępny jest syrop Petit Drill?

Gdzie kupię syrop Petit Drill

Kobieta, 4 lata

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie PetitDrill Syrop na kaszel suchy dla niemowląt i dzieci 125 ml 1 but. po 125 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie PetitDrill Syrop na kaszel suchy dla niemowląt i dzieci 125 ml 1 but. po 125 ml. Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Warszawie można dostać Trulicity 3 mg?

Gdzie jest dostępny lek trulicity3

Mężczyzna, 66 lat

Dzień dobry, Apteki, które zadeklarowały posiadanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Trulicity 3 mg/0,5ml | 2 wstrz. po 0,5 ml . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Państwa aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę można odebrać produkt, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 2

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Która apteka ma na stanie Glucometr OPTIUM XIDO?

Gdzie mogę kupić, otrzymać Glukometr Optium Xido?

Kobieta, 78 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale posiadania glukometru Optium Xido, nie deklaruje obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie w Lublinie dostępny jest Purethal Mieszan.alerg.(trawy)?

Dzień dobry.Czy dostanę u Państwa purethal Trawy?z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

Kobieta, 38 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale posiadania leku Purethal Mieszan.alerg.(trawy) 0,5 mg/ml | 1 fiol. po 3 ml, nie deklaruje obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wysyłania powiadomienia do pacjenta, gdy poszukiwany lek znajdzie się w okolicy. W tym celu pacjent może wprowadzić swój adres e-mail i jeśli jakakolwiek apteka w okolicy zadeklaruje jego posiadanie pacjent otrzyma odpowiednie powiadomienie. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie