Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

Ekspert KtoMaLek

 6466  1487


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

szukam leku accordeon 20mg 100szt

Mężczyzna, 72 lata

Dzień dobry, apteki w Krakowie i okolicy, które zadeklarowały posiadanie leku accordeon znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie accordeon . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pana aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pan odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, czy interferon alfa tzw. pegylowany czyli pegasys jest dostępny

Mężczyzna, 67 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale leku interferon alfa nie posiada obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gardasil 9 szczepionka gdzie jest dostepna

Kobieta, 24 lata

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale leku Gardasil 9 nie posiada obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam kiedy będzie dostępny lutenyl 5mg

Kobieta, 43 lata

Dzień dobry, apteki w okolicy Krakowa, które zadeklarowały posiadanie leku lutenyl 5mg znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie lutenyl . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. , Serwis nie jest apteką. Serwis pomaga Państwu znaleźć apteki gdzie poszukiwany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

witam czy znajde u panstwa lek Glucophage XR 500mg 30 szt bo unas w reczu nie ma a pilnie potrzebuje i czy jest mozliwosc przezucenia tego leku do naszej apteki

Kobieta, 42 lata

Dzień dobry, apteki w okolicy choszczna, które zadeklarowały posiadanie leku Glucophage XR 500mg znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie glucophage-xr . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Serwis nie jest apteką. Serwis pomaga Państwu znaleźć apteki gdzie poszukiwany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi