Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

Ekspert KtoMaLek

 6466  1487


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Euthyrox 88

Kobieta, 45 lat

Dzień dobry, Bardzo proszę o doprecyzowanie Państwa zapytania. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie kupić?

Mężczyzna

Dzień dobry, Bardzo proszę o doprecyzowanie Państwa zapytania. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, pomijając cenę, to czy Linezolid (bądź pod nazwą Zyvoxid), mając receptę, mogę w dowolnej aptece go zamówić? Jest w ogóle dostępny w obrocie aptecznym? Hurtownie go posiadają?

Mężczyzna, 36 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Linezolid Adamed 0,6 g | 10 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Linezolid Adamed 0,6 g | 10 tabl. . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pana aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pan odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry jaka cena lęka Rotarix 1,5 ml

Kobieta

Dzień dobry, Informujemy, iż serwis nie jest apteką. Serwis pomaga Państwu znaleźć apteki gdzie poszukiwany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Jeśli chce Pani poznać cenę danego leku musi się Pani kontaktować z konkretnie wybraną przez Panią apteką. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Szukam leku victoza i jaka cena

Dotyczy ulotki Victoza

Kobieta, 50 lat

Dzień dobry, apteki we Wrocławiu i okolicy, które zadeklarowały posiadanie Victoza 6 mg/ml | 2 wstrz. po 3 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Victoza 6 mg/ml | 2 wstrz. po 3 ml . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi