Dzien dobry, na portalu zapytałam wcześniej o dawkowanie encortonu, co oznacza 2,5-0-0. Jeden farmaceuta odpowiada "postepować zgodnie z decyja lekarza. to on leczy", drugi farmaceuta z portalu interpretuje 2,5 jako 2,5 mg czyli 1/4 tabletki. Sądziłam, ze 2,5 to 2,5 tabletki. W ulotce pisze by nie dzielić tabletek. Dzielić? Lekarz przy wypisie ze szpitala zapisał takie dawkowanie, nie mam do niego kontaktu, więc nie wiem jak zacząć zażywać lek?


Na to pytanie nie udzielił odpowiedzi jeszcze żaden farmaceuta.

Wstecz

Wczytywanie