Dzień dobry. Jestem na urlopie i niestety doznałam urazu palca u nogi. Gdzie mogę się zgłosić z bólem?


Na to pytanie nie udzielił odpowiedzi jeszcze żaden farmaceuta.

Wstecz

Wczytywanie