Dzień Dobry .Czy Climax Control można stosować jak ktoś ma problemy z erekcją ..Czy to jet środek podobny do maxon ?


Odpowiedzi farmaceutów

Mimo, że oba preparaty mają pomagać w problemach z erekcją, mają one zupełnie różne składy. Maxon zawiera sildenafil i stosuje się go jednorazowo na 30 minut przed stosunkiem, natomiast Climax control jest preparatem raczej ziołowym i wymaga dłuższego stosowania (3-4 miesiące) dla uzyskania poprawy.

2021-04-08

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Gdyni

 0

Nie mieliśmy niestety takiego preparatu

2021-04-08

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Trzebini

 0

Jest to zupełnie inny środek, złożony ziołowy. Maxon zawiera jeden działający związek chemiczny i jest lekiem, Climax Control natomiast jest suplementem (czyt. nie ma gwarancji składu, w tej kwestii trzeba zaufać producentowi, ponieważ producent ma obowiązek wykonać tylko badania sanitarne). Przy leku producent ma obowiązek przebadać i udokumentować wszystko, w tym skład.

2021-04-08

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Warszawie

 0

To jest suplement diety. Skuytecznośc nie jest gwarantowana. Maxon to lek

2021-04-08

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Poznaniu

 0

można jednak nie jest to dobrze opiniowany srodek, zawiera wyciągi ziołowe które zwiększają libido ale nie działają zbyt dobrze i długo, jest to zupełnie inny środek niz np Maxon Czy Maxigra

2021-04-08

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Bydgoszczy

 0

To suplement diety, który ma za zadanie przedłużyć stosunek, a nie wywołać erekcję. Nie sprawdzi sie w Pana przypadku. Maxon z kolei to lek, który działa typowo na erekcję, potęgując ją.

2021-04-09

Awatar

mgr farm. Jakub Erdmann

z apteki w Bolewicach

 0

Wstecz