czy mogę brać lek structum 500 jeżeli zażywam; lokren 20, prinivil 10, nitrenypina 10,telmizek 40, milurit 100, kalipoz, hyrochlorotiazyd 12,5


Odpowiedzi farmaceutów

Tak. Nie ma w tym przypadku żadnych przeciwskazań. Structum jest lekiem regenerujacym chrząstkę stawową. Nie wpływa na działanie leków obniżających ciśnienie krwi.

2019-08-14

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Wrocławiu

 4

Tak, tylko osobno od tych leków. ok. 2 godz. odstępu.

2019-08-14

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Wrocławiu

 3

Dotychczas nie stwierdzono interakcji Structum z innymi lekami.

2019-08-14

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Wrocławiu

 2

Do tej pory żadne badania nie wykazały interakcji leku Structum z lekami które Pani zażywa, więc może Pani je ze sobą łączyć

2019-08-14

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Wrocławiu

 3


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie