Czy jak jednego dnia zdążyłam fervex to czy mogę następnego dnia zażyć coldrex?

Dotyczy ulotki Fervex o smaku malinowym

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Fervex o smaku malinowym.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Tak. Proszę pamiętać, aby Ferveksu nie łaczyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol i nie stosować więcej niż 4 g paracetamolu w ciągu doby. Odstęp pomiędzy dawkami paracetamolu powinien wynosić przynajmniej 6 godzin.

2024-10-04

Awatar

Paweł Wójcik

z apteki w Sędziszowie Małopolskim

 1


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie