Awatar

magister farmacji Anna Ciesiołka

 30  19

Farmaceuta z apteki w Krakowie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień dobry, stosuje lek Avamys. Jestem przeziębiona i zastosowalam Otrivin. Czy jest jakaś interakcja między tymi lekami?

Dotyczy ulotki Otrivin (Otrivin 0,1%)

Kobieta, 33 lata

Dzień dobry, jak najbardziej można je łączyć. Jeżeli ma Pani zatkany nos, katra można doraźnie użyć Otrivinu. Pozdrawiam!

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry Chciałam zapytać czy można zażywać równocześnie Afobam 0,25 i Co-Pranesse.Spada mi bardzo ciśnienie , dziś miałam 86/59 tętno 71. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Kobieta, 68 lat

Dzień dobry, Afobam proszę stosować doraźnie, w momencie stanu lękowego, zdenerowoania. Stałe łączenia z lekiem na nadciśnienie może prowadzić właśnie do nadmiernego spadku ciśnienia i w konsekwecji upadków. Pozdrawiam!

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy mogę dalej stosować lek roticox zapisany przez ortopedę (1 tabletka dziennie) jeśli muszę stosować lek clatra i berodual-N? Te drugie leki są dla mnie obecnie ważniejsze, więc jeśli będzie taka potrzeba, to zrezygnuje z roticoxu, ale jeśli można, to będę stosowała nadal

Dotyczy ulotki Roticox

Kobieta, 20 lat

Dzień dobry, może Pani stosować je równocześnie. Z czym roticox działa objoawowo (przeciwbólowo, przeciwzapalanie) więc może go Pani zażywać tak na prawdę do momentu ustąpienia dolegliwości bólowych. Jeżeli ona Pani towarzyszą proszę jak najabardziej zazywać

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

witam mam pytanie czy jednoczesne stosowanie leku kontracept z tacti mag oslabia jego dzialanie

Dotyczy ulotki Kontracept

Kobieta, 49 lat

Dzień dobry, nie, magnez nie ma wpływu na skuteczność leków antykoncepcyjnych. Pozdrawaim!

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, czy jabłka pomagają na zaparcia a jeśli tak, to w jakiej postaci? W Internecie można natknąć się na artykuły, które mówią, że przetworzone termicznie (np. pieczone) zatwardza a surowe pomaga, inne mówiące, że surowe jabłko zatwardza a pieczone pomaga, jeszcze inne mówiące, że jabłko w każdej postaci zatwardza. Jaka jest prawda? Dodam, że zaparcia pojawiły się u mnie w związku z przyjmowaniem amitriptylinym 2x10 mg dziennie. Biorę Vivomixx i Debutir a zaparcia i tak są. Dziękuję

Kobieta, 30 lat

Dzień dobry, myślę że najbardziej byłby komententny dietetyk żeby odpowiedzieć na takie pytanie. Owoce niezależnie od formy podania będą działały łagodząco na zaparcia. Ważna jest odpowiednia ilość wody.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi