ZIAJA Krem rumian.nie perfum. interakcje ulotka   50 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

ZIAJA Krem rumian.nie perfum. 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Producent: ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z 0.0.

Opis leku ZIAJA Krem rumian.nie perfum.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:

Jak poprawić swoją pamięć?

Porady

Jak poprawić swoją pamięć?

Kłopoty z zapamiętywaniem i koncentracją zdarzają się każdemu. Niestety z wiekiem problem ten się pogłębia i coraz trudniej jest nam nauczyć się czego...


Jaka jest dostępność kosmetyku ZIAJA Krem rumian.nie perfum.?

Na terenie naszego kraju kosmetyk ZIAJA Krem rumian.nie perfum. Ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki trudno dostępne.


ZIAJA Krem rumian.nie perfum. opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: