Xarelto 20

tabletki powlekane | 0,02 g | 28 tabl. | Rivaroxabanum

lek na receptę | BAYER PHARMA AG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Xarelto 20 interakcje ulotka tabletki powlekane 0,02 g 28 tabl.

Wskazania

Profilaktyka udaru i zatorowości obwodowej u dorosłych pacjentów z migotaniem przedsionków niezwiązanym z wadą zastawkową z jednym lub kilkoma czynnikami ryzyka, takimi jak zastoinowa niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze krwi, wiek > = 75 lat, cukrzyca, udar lub przemijający udar niedokrwienny w wywiadzie.

Leczenie zakrzepicy żył głębokich (ZŻG) oraz profilaktyka nawrotowej ZŻG i zatorowości płucnej (ZP) po ostrej ZŻG u dorosłych.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzakrzepowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w profilaktyce przeciwzakrzepowej, spowalniających, utrudniających lub uniemożliwiających krzepnięcie krwi, a także przeciwdziałającym powstaniu zakrzepów w naczyniach krwionośnych.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Xarelto 20

Zgodnie z dostępnymi w bazie ABD statystykami jesteśmy w stanie zakomunikować, że sprzedaż w zbiorze krew i układ krwiotwórczy zmieniła się o 16.46%. Najwyższa sprzedaż w grupie krew i układ krwiotwórczy została przez ktomalek.pl zanotowana dla wymienionych województw: świętokrzyskie, lubuskie, opolskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy krew i układ krwiotwórczy, do których należy Xarelto 20, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa ponad 500%.

Xarelto 20 - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Xarelto 20 to lek, którego ilość zapytań zasadniczo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki internetowej KtoMaLek.pl wynika, że lek Xarelto 20 jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, śląskie, wielkopolskie. Potrafimy poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Xarelto 20. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Gdańsk, Wrocław.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie krew i układ krwiotwórczy. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Xarelto 20. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy krew i układ krwiotwórczy

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę KtoMaLek.pl informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach listopad, październik, wrzesień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Xarelto 20. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach maj, marzec, kwiecień. 201.64% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Xarelto 20?

W skład leku Xarelto 20 wchodzi substancja czynna Rivaroxabanum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 3.56%.

Jaka jest dostępność leku Xarelto 20?

Na terenie naszego kraju lek Xarelto 20 ma na stanie większość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Xarelto 20 jest lekiem refundowanym?

Xarelto 20 nie jest lekiem refundowanym.

Czy Xarelto 20 jest lekiem na receptę?

Xarelto 20 jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Xarelto 20 opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: