Xarelto 15

tabletki powlekane | 0,015 g | 28 tabl. | Rivaroxabanum

lek na receptę | BAYER PHARMA AG

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Xarelto 15 interakcje ulotka tabletki powlekane 0,015 g 28 tabl.

Wskazania

Profilaktyka udaru i zatorowości obwodowej u dorosłych pacjentów z migotaniem przedsionków niezwiązanym z wadą zastawkową z jednym lub kilkoma czynnikami ryzyka, takimi jak zastoinowa niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze krwi, wiek > = 75 lat, cukrzyca, udar lub przemijający udar niedokrwienny w wywiadzie.

Leczenie zakrzepicy żył głębokich (ZŻG) oraz profilaktyka nawrotowej ZŻG i zatorowości płucnej (ZP) po ostrej ZŻG u dorosłych.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki przeciwzakrzepowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w profilaktyce przeciwzakrzepowej, spowalniających, utrudniających lub uniemożliwiających krzepnięcie krwi, a także przeciwdziałającym powstaniu zakrzepów w naczyniach krwionośnych.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Xarelto 15

Wypada poinformować, że ilość wykupionych środków w zbiorze krew i układ krwiotwórczy uległa zmianie podczas ubiegłych lat o 16.46%. W stosunku do kategorii krew i układ krwiotwórczy najwyższe kupno zauważyliśmy w przytoczonych województwach: lubuskie, opolskie, świętokrzyskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy krew i układ krwiotwórczy, do których należy Xarelto 15, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa ponad 500%.

Xarelto 15 - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Xarelto 15 to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że lek Xarelto 15 jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, małopolskie, śląskie. Potrafimy ponadto udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Xarelto 15. Są to wymienione lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie krew i układ krwiotwórczy. Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Xarelto 15. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy krew i układ krwiotwórczy

Potrafimy napisać, iż w miesiącach listopad, październik, wrzesień przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Xarelto 15. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach sierpień, maj, lipiec. 306.63% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Xarelto 15?

W skład leku Xarelto 15 wchodzi substancja czynna Rivaroxabanum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 3.56%.

Jaka jest dostępność leku Xarelto 15?

Na terenie naszego kraju lek Xarelto 15 ma na stanie większość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Xarelto 15 jest lekiem refundowanym?

Xarelto 15 nie jest lekiem refundowanym.

Czy Xarelto 15 jest lekiem na receptę?

Xarelto 15 jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Xarelto 15 opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: