Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU interakcje ulotka żel doustny  30 sasz. po 5 g

Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU żel doustny | 30 sasz. po 5 g

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: LIPID SYSTEMS SP. Z.O.O.


Opis produktu Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU

Kiedy stosujemy Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU?

VITA-D-LIP 2000 IU przeznaczony jest dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci od 12. r.ż. w zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę D zgodnie ze wskazanymi ostrzeżeniami. Polecany osobom z ciemną karnacją, a także w okresie jesienno-zimowym lub miesiącach o niskim nasłonecznieniu, jak również przy niedostatecznej ekspozycji na słońce lub u osób niewłaściwie stosujących kosmetyki z filtrami UV.

Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU - działanie

VITA-D-LIP 2000 IU to preparat będący źródłem witaminy D zamkniętej w opatentowanej formule LIPOSHELL®1. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

- BEZGLUTENOWY

- BEZ DODATKU CUKRÓW2

- BEZ GMO

ODPOWIEDNI DLA WEGETARIAN

1. Nr. zgłoszenia: PCT/EP2018/057400. 2. Zawiera naturalnie występujące cukry.Jaki jest skład Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU?

1 saszetka zawiera: witaminę D w formie liposomalnej: cholekalcyferol 50 µg (2000 IU).

Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU zalecane spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 saszetka 1 raz dziennie – dla dorosłych. W przypadku młodzieży i dzieci od 12. r.ż. porcja spożycia określana po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki spożyć bezpośrednio lub rozpuścić  w niewielkiej ilości wody niegazowanej. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia  w ciągu dnia.


Vita-D-Lip Liposomal Vitamin D 2000 IU – jakie środki ostrożności należy zachować?

Kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się  z lekarzem. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy stosować z innymi preparatami zawierającymi witaminę D.


Skład


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.