Viru-Pos

maść do oczu | 0,03 g/g | 4,5 g | Aciclovirum

lek na receptę | refundowany | URSAPHARM ARZNEMITTEL GMBH

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Viru-Pos interakcje ulotka maść do oczu 0,03 g/g 4,5 g

Wskazania

Produkt leczniczy Viru-POS maść do oczu wskazany jest w leczeniu opryszczkowego zapalenia rogówki - Herpes simplex keratitis.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Viru-Pos cena

24,64


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Viru-Pos

Zgodnie z dostępnymi danymi jesteśmy w stanie stwierdzić, że sprzedaż w zbiorze leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zmieniła się o 0.68%. Najwyższa sprzedaż w grupie leki stosowane w chorobach narządów zmysłów została przez ktomalek.pl zanotowana dla następujących województw: warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podkarpackie. Rozbieżność w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi ponad 500%.

Viru-Pos - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Viru-Pos znacząco się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: podkarpackie, dolnośląskie, mazowieckie. Jesteśmy w stanie poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Viru-Pos. Są to następujące miejscowości: Warszawa, Kalisz, Katowice.

Leki stosowane w chorobach narządów zmysłów, w których skład wchodzi Viru-Pos, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w chorobach narządów zmysłów sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Virolex, Heviran, Hascovir pro (WIĘCEJ).

Lek Viru-Pos był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, czerwiec, październik, natomiast najmniej w miesiącach: luty, wrzesień, kwiecień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 250.00%.

Substancje czynne leku Viru-Pos?

W skład leku Viru-Pos wchodzi substancja czynna Aciclovirum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.52%.

Jaka jest dostępność leku Viru-Pos?

Na terenie naszego kraju lek Viru-Pos ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Viru-Pos jest lekiem refundowanym?

Viru-Pos jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji preparatu Viru-Pos wynosi 50% - Odpłatność 50%, ZK - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony Dawca Przeszczepu, IB - Inwalida wojenny i rodzina, IW - Inwalida wojskowy i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Viru-Pos jest lekiem na receptę?

Viru-Pos jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Viru-Pos opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: