Logo KS-BLOZ

Vigor UP!

tabletki | 30 tabl.

suplement diety | USP ZDROWIE SP. Z O.O

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 3 297 z 6 517 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
Vigor UP! interakcje ulotka tabletki  30 tabl.


Skład


Dawkowanie


Środki ostrożności


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

Vigor UP! interakcje ulotka tabletki  60 tabl.

Vigor UP!

tabletki

60 tabl.

 

Grupy

  • Witaminy i minerały dla dorosłych

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy i minerałów przeznaczone dla dorosłych. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropów, płynów, tabletek musujących, pastylek do ssania, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.


Vigor UP! - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa znaczącej zmianie. Mazowieckie to województwa, w których suplement diety Vigor UP! był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Vigor UP!. Są to wskazane miasta: Warszawa, Warszawa, Warszawa.

W miesiącach listopad, marzec, sierpień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Vigor UP!. Najniższa liczba zapytań dla tego środka została przez nasze algorytmy zauważona w takich miesiącach wrzesień, styczeń, luty . Między wypisanymi miesiącami różnica jest równa ponad 500%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Vigor UP!?

Na terenie naszego kraju suplement diety Vigor UP! ma na stanie większość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety łatwo dostępne.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: