Vesicare 10 mg

tabletki powlekane | 0,01 g | 30 tabl. | Solifenacini succinas

lek na receptę | refundowany | ASTELLAS PHARMA SP. Z O.O.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Vesicare 10 mg interakcje ulotka tabletki powlekane 0,01 g 30 tabl.

Wskazania

Leczenie objawowe naglącego nietrzymania moczu i(lub) częstomoczu oraz parcia naglącego, które mogą występować u pacjentów z zespołem pęcherza nadreaktywnego.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Vesicare 10 mg cena

112,34


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki urologiczne

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w leczeniu chorób układu moczowego, w tym zaburzeń nietrzymania moczu oraz leki przeciwbakteryjne stosowane w zakażeniach dróg moczowych, a także w leczeniu chorób męskich narządów płciowych, w tym zaburzeń erekcji oraz w łagodnym rozroście gruczołu krokowego.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Vesicare 10 mg

Zgodnie z dostępnymi danymi jesteśmy w stanie stwierdzić, że sprzedaż w kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe zmieniła się o 8.69%. Najwyższa sprzedaż w grupie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe została przez ktomalek.pl zanotowana dla następujących województw: lubuskie, podlaskie, świętokrzyskie. Rozbieżność w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 176.17%.

Vesicare 10 mg - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Vesicare 10 mg istotnie się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie, wielkopolskie, podkarpackie. Jesteśmy w stanie poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Vesicare 10 mg. Są to następujące miejscowości: Warszawa, Wrocław, Kalisz.

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe, w których skład wchodzi Vesicare 10 mg, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po układ moczowo-płciowy i hormony płciowe sięgają osoby z województwa mazowieckiego. 

Lek Vesicare 10 mg był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, październik, wrzesień, natomiast najmniej w miesiącach: sierpień, maj, marzec. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Vesicare 10 mg?

W skład leku Vesicare 10 mg wchodzi substancja czynna Solifenacini succinas. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.25%.

Jaka jest dostępność leku Vesicare 10 mg?

Na terenie naszego kraju lek Vesicare 10 mg ma na stanie większość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Vesicare 10 mg jest lekiem refundowanym?

Vesicare 10 mg jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji preparatu Vesicare 10 mg wynosi 30% - Odpłatność 30%, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Vesicare 10 mg jest lekiem na receptę?

Vesicare 10 mg jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Vesicare 10 mg opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: