Logo KS-BLOZ

UNIBASIS MAX

emulsja | 250 g

kosmetyk | MARIA LISOWSKA LABORATORIUM FARMACEUTYCZNO-KOSMETYCZNE PAMPA

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 160 z 6 516 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
UNIBASIS MAX interakcje ulotka emulsja  250 g

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

UNIBASIS MAX interakcje ulotka emulsja  450 g

UNIBASIS MAX

emulsja

450 g

 

Grupy

  • Pozostałe preparaty ochronne na skórę

    W tej kategorii znajdziesz pozostałe produkty chroniące skórę. Dostępne w postaci preparatów doustnych oraz produktów do stosowania bezpośrednio na skórę.


UNIBASIS MAX - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach listopad, marzec, kwiecień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu UNIBASIS MAX. Najrzadziej kosmetyk był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach czerwiec, sierpień, październik. 300% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność kosmetyku UNIBASIS MAX?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: