Tobradex interakcje ulotka krople do oczu, zawiesina (3mg+1mg)/ml 5 ml | butelka

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Tobradex krople do oczu, zawiesina | (3mg+1mg)/ml | 5 ml | butelka

Rodzaj: lek na receptę | import równoległy
Substancja czynna: Tobramycinum, Dexamethasonum
Producent: FORFARM SP. Z O.O.Ten produkt występuje w więcej niż jednym opakowaniu.
Aby wybrać opis innego opakowania tego produktu, kliknij tutaj.


Opis produktu Tobradex


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Tobradex

Z danych w ABD wynika klarownie, że w ciągu 3 lat sprzedaż w zestawie leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zmieniła się o 0.68%. Lubuskie, opolskie, świętokrzyskie to regiony, w których sprzedaż środków w kategorii leki stosowane w chorobach narządów zmysłów była największa. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o ponad 500%.

Tobradex - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Łódzkie, małopolskie, mazowieckie to regiony, w których lek Tobradex był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Tobradex to Lublin, Warszawa, Wrocław.

Wypada także dodać, że lek Tobradex należy do grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań na stronie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Pozostałe popularne leki z wspomnianej grupy to Mybracin, Tobrosopt-DEX (WIĘCEJ).

Substancje czynne leku Tobradex?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Tobramycinum, Dexamethasonum - 4.72% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Tobradex?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Tobradex jest lekiem refundowanym?

Tobradex nie jest lekiem refundowanym.

Czy Tobradex jest lekiem na receptę?

Tobradex jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Tobradex opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: