Sprawdź, w której aptece w okolicy dostaniesz potrzebny lek!

Sprawdź, w której aptece w okolicy dostaniesz potrzebny lek!


1

Wybrana lokalizacjaWybrana lokalizacja

Powiedz nam gdzie jesteś, poszukamy leku w Twojej okolicy. Ostatnia wybrana lokalizacja to gmina Ostrowiec Świętokrzyski.Powiedz nam gdzie jesteś, poszukamy leku w Twojej okolicy. Ostatnia wybrana lokalizacja to gmina Ostrowiec Świętokrzyski.Powiedz nam gdzie jesteś, poszukamy leku w Twojej okolicy. Ostatnia wybrana lokalizacja to gmina Ostrowiec Świętokrzyski.Powiedz nam gdzie jesteś, poszukamy leku w Twojej okolicy. Ostatnia wybrana lokalizacja to gmina Ostrowiec Świętokrzyski.gmina Ostrowiec Świętokrzyskigmina Ostrowiec Świętokrzyski


2

Wskaż lekiWskaż leki

Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.Wskaż leki, a następnie wybierz aptekę.


3

Zarezerwuj lekiZarezerwuj lekiZarezerwuj leki

Złóż rezerwację w wybranej aptece..Złóż rezerwację w wybranej aptece.Złóż rezerwację w wybranej aptece.

Aby przejść do rezerwacji wybierz lek, a następnie aptekę!

Aby przejść do rezerwacji wybierz lek, a następnie aptekę!


4

Odbierz lekiOdbierz leki

Odbierz leki w aptece i zapłać przy odbiorze..Odbierz leki w aptece i zapłać przy odbiorze.Odbierz leki w aptece i zapłać przy odbiorze.

Najpierw zarezerwuj lek w wybranej aptece!

Najpierw zarezerwuj lek w wybranej aptece!


Pobierz bezpłatną aplikację

Google Play App Store

Lekopedia

Znajdziesz tu informacje o lekach, suplementach diety i preparatach dostępnych w aptekach.
Poznasz niebezpieczne interakcje występujące między lekami oraz lekami a pożywieniem.
Wyszukasz leki refundowane i tańsze zamienniki.

Przejdź do lekopedii

Do poczytania

Ilustracja artykułu. Odkażanie rany

Środek antyseptyczny w wakacyjnej apteczce - Niezbędny!

Wakacje to czas wzmożonej aktywności. Wycieczki do lasu, w góry, gry zespołowe, jazda na rowerze, plażowanie, kąpiele w jeziorach, morzu czy rzece to okoliczności, które sprzyjają powstawaniu otarć, skaleczeń czy ran. Każdy z nas ma w pamięci otarcia i rany wyniesione z zabaw z rówieśnikami, z jazdy na rowerze czy wędrówek po górach. Planując wakacyjny wypoczynek musimy pomyśleć i o tym aby wspomóc się w takich przypadkach, zabranym ze sobą preparatem, który pomoże w leczeniu rany i zabezpieczy przed infekcją. Środek dezynfekujący czy odkażający to podstawowy składnik wakacyjnej apteczki - zwłaszcza, że stosowanie nowoczesnych środków już nie wiąże się z piekącym bólem - jak bywało to w przeszłości.


Ilustracja artykułu. Patyczki higieniczne

Higiena uszu

Trzeba przyznać, że zagadnienie prawidłowej higieny ucha jest większości z nas zupełnie obce. Taką tezę stawia większość otolaryngologów, którzy w praktyce mają do czynienia z dziesiątkami „ofiar” nieprawidłowej higieny uszu. Przyznają również, że niewiedza wynika ze specyficznej fizjologii tego jakże ważnego dla nas narządu. To co jest prawidłowym funkcjonowaniem, skłonni jesteśmy uważać za brak higieny, który musimy szybko nadrobić...
Portal jest częścią projektu OSOZPatronat Izba Gospodarcza Farmacja Polska