Sinomarin dla dzieci interakcje ulotka aerozol do nosa  100 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

Sinomarin dla dzieci aerozol do nosa | 100 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Producent: SEQUOIA SP. Z O.O.

Opis produktu Sinomarin dla dzieci

Wskazania

Oczyszczanie jam nosowych. Zablokowany lub zatkany nos.

Działanie

Sinomarin zawiera naturalną wodę morską niezwykle bogatą w sole mineralne i pierwiastki śladowe. Dlatego też zapewnia optymalne oczyszczenie nosa, usuwając przyschniętą wydzielinę oraz nadmiar wydzieliny, która może blokować otwory nosowe. Dzieje się tak na zasadzie naturalnego działania udrażniającego dzięki hipertoniczności preparatu.Oczyszczanie otworów nosowych może stanowić prosty sposób na uniknięcie ryzyka powstawania nadważeń dróg oddechowych, które mogą występować w wyniku zablokowania nosa.Dzięki opatentowanemu składowi 2,3%NaCl Sinomarin usuwa nadmiar wody z obrzękniętej śluzówki nosa ,przywracając mu drożność.


Skład

Woda morska 70ml, woda oczyszczona q.s. ad. 100 ml. 70% roztwór wody morskiej z 2,3% stężeniem NaCl.Nie zawiera konserwantów. Obojętny gaz pędny : azot, nie wchodzi w kontakt z wyrobem.

Przeciwwskazania

Zachować ostrożność w przypadku nadwrażliwości na wodę morską.

Działania niepożądane

Na początku stosowania może wystąpić uczucie pieczenia lub przejściowe podrażnienie.

Dawkowanie

1 do 2 rozpyleń do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie. Aplikator można umyć czystą wodą po każdym użyciu.Oczyszczanie nosa przeprowadzać nad zbiornikiem wodnym. Należy pochylić głowę nieznacznie w bok i do przodu. Umieścić aplikator w górnej części przewodów nosowych i delikatnie nacisnąć. Miękki aplikator o anatomicznym kształcie. Można stosować w dowolnej pozycji.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: