Prevenar 13 szczep. interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań  1 amp.-strz. po 0,5 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Prevenar 13 szczep. zawiesina do wstrzykiwań | 1 amp.-strz. po 0,5 ml

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Pneumococcal saccharide conjug., vaccine
Producent: PFIZER LIMITEDTen produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Opis leku Prevenar 13 szczep.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Szczepionki

    W tej kategorii znajdziesz szczepionki stymulujące układ odpornościowy do walki i zapobiegania chorobom wywołanym przez różnego pochodzenia patogeny.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Prevenar 13 szczep.

Należy poinformować, że sprzedaż środków w zbiorze leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  zmieniła się w trakcie ubiegłych lat o 31.66%. W stosunku do grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  największą sprzedaż zauważyliśmy w przytoczonych województwach: łódzkie, podkarpackie, podlaskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie , do których należy Prevenar 13 szczep., a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi 394.28%.

Prevenar 13 szczep. - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Prevenar 13 szczep. To produkt, którego liczba wyszukiwań bardzo wzrosła w ostatnim terminie. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki KtoMaLek.pl wynika, że lek Prevenar 13 szczep. Jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw mazowieckie, podkarpackie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Prevenar 13 szczep. To Kraków, Warszawa, Wrocław.

W serwisie KtoMaLek.pl można wyróżnić kategorię leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Prevenar 13 szczep.. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. 

Potrafimy napisać, że w miesiącach luty, marzec, sierpień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Prevenar 13 szczep.. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach styczeń, wrzesień, listopad. 70.43% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Prevenar 13 szczep.?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Pneumococcal saccharide conjug., vaccine - 0.66% opakowań z grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Prevenar 13 szczep.?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Prevenar 13 szczep. Jest lekiem refundowanym?

Prevenar 13 szczep. Nie jest lekiem refundowanym.

Czy Prevenar 13 szczep. Jest lekiem na receptę?

Prevenar 13 szczep. Jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Prevenar 13 szczep. opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: