Pentaxim

proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań | 1 fiol. | Vaccinum diphteriae,tetanus et pertussis.

lek na receptę | SANOFI PASTEUR S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Pentaxim interakcje ulotka proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań  1 fiol.

Wskazania

Ta szczepionka jest stosowana w celu jednoczesnego zapobiegania błonicy, tężcowi, krztuścowi i poliomyelitis oraz inwazyjnym zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typ b (takim jak zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, posocznica, zapalenie tkanki łącznej, zapalenie stawów, zapalenie nagłośni i inne),

- w szczepieniu pierwotnym u niemowląt od ukończenia 6. tygodnia życia,

- w szczepieniu uzupełniającym, rok po szczepieniu pierwotnym, w drugim roku życia.

Ta szczepionka nie zapobiega zakażeniom wywołanym przez inne typy Haemophilus influenzae ani zapaleniom opon mózgowo-rdzeniowych wywoływanym przez inne drobnoustroje.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Szczepionki

    W tej kategorii znajdziesz szczepionki stymulujące układ odpornościowy do walki i zapobiegania chorobom wywołanym przez różnego pochodzenia patogeny.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Pentaxim

31.66 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż wykupionych środków w zbiorze leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się następujące rejony: podlaskie, opolskie, kujawsko-pomorskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie , do których należy Pentaxim, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która jest równa 394.28%.

Pentaxim - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Pentaxim to lek, którego ilość zapytań bardzo wzrosła w poprzednim terminie. Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że lek Pentaxim jest wyszukiwany przez użytkowników następujących regionów mazowieckie, łódzkie, małopolskie. Potrafimy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej mieszkańców poszukuje Pentaxim. Są to wymienione lokalizacje: Kraków, Wrocław, Warszawa.

Na stronie internetowej KtoMaLek.pl można wspomnieć o grupie leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Jednym ze środków, które jesteśmy w stanie do niej zaliczyć jest Pentaxim. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ilość zapytań o preparaty w grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Jeżeli poszukujecie preparatów z tożsamej samej kategorii, to są nimi na przykład: Adacel, Infanrix - IPV+HIB (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, iż w miesiącach styczeń, marzec, luty przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Pentaxim. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach listopad, październik, maj. 229.46% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Pentaxim?

W skład leku Pentaxim wchodzi substancja czynna Vaccinum diphteriae,tetanus et pertussis.. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.82%.

Jaka jest dostępność leku Pentaxim?

Na terenie naszego kraju lek Pentaxim ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Pentaxim jest lekiem refundowanym?

Pentaxim nie jest lekiem refundowanym.

Czy Pentaxim jest lekiem na receptę?

Pentaxim jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Pentaxim opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: