Paracetamol Farmina interakcje ulotka czopki doodbytnicze 0,05 g 10 czop.

Dostępny w ponad połowie aptek

 

Paracetamol Farmina czopki doodbytnicze | 0,05 g | 10 czop.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Paracetamolum
Podmiot odpowiedzialny: FARMINA SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Paracetamol Farmina?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!



Ten produkt występuje w więcej niż jednym opakowaniu.
Aby wybrać opis innego opakowania tego produktu, kliknij tutaj.


Opis produktu Paracetamol Farmina

Kiedy stosujemy lek Paracetamol Farmina?

Bóle różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy; w celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach.



Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku Paracetamol Farmina?

Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:

- nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku, ciężkiej niewydolności nerek i wątroby, choroby alkoholowej.


Paracetamol Farmina – jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

Jak każdy lek Paracetamol Farmina może powodować działania niepożądane. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z niżej wymienionych objawów, trzeba natychmiast zaprzestać stosowania leku i powiadomić lekarza:
- zmiany w obrazie morfologicznym krwi w zakresie zmniejszenia ilości płytek krwi (występują bardzo rzadko),
- niewydolność nerek, albo wątroby (występuje bardzo rzadko po długotrwałym stosowaniu dużych dawek),
- reakcje uczuleniowe, zwłaszcza skórne takie jak: pokrzywka, rumień, świąd, lub wysypka (występują rzadko).


Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki przeciwbólowe dla dzieci

    W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwbólowe dla dzieci stosowane podczas gorączki oraz bólach głowy, gardła, mięśni, uszu, w czasie ząbkowania,. Dostęone w postaci czopków, zawiesin, granulatu itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

BLOZ: 4594401

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów z dniem 1 września 2019 dostępne będą pod aresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.