Oxycort

aerozol na skórę, zawiesina | (3,1mg+9,3mg)/g | 55 ml | Hydrocortisonum, Oxytetracyclinum

lek na receptę | TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Oxycort interakcje ulotka aerozol na skórę, zawiesina (3,1mg+9,3mg)/g 55 ml

Wskazania

Produkt leczniczy stosuje się w miejscowym leczeniu stanów zapalnych skóry powikłanych zakażeniem bakteryjnym, w przebiegu następujących chorób: liszajec, zapalenie mieszków włosowych, alergiczne choroby skóry - pokrzywka, wyprysk, świerzbiączka; oparzenia i odmrożenia I stopnia; stany po ukąszeniach owadów; róża.

Działanie

- przeciwzapalne - przeciwwysiękoweSkład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Oxycort

Zgodnie z dostępnymi w bazie KtoMaLek.pl statystykami możemy zakomunikować, że sprzedaż w grupie leki stosowane w dermatologii uległa zmianie o 0.2%. Największa sprzedaż w kategorii leki stosowane w dermatologii została przez ktomalek.pl odnotowana dla wymienionych województw: podlaskie, opolskie, warmińsko-mazurskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy leki stosowane w dermatologii, do których należy Oxycort, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi 100.12%.

Oxycort - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W serwisie KtoMaLek.pl można wyróżnić kategorię leki stosowane w dermatologii. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Oxycort. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. Dodatkowe popularne leki z wymienionej grupy to Oxycort, Oxycort A (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, że w miesiącach listopad, październik, kwiecień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Oxycort. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach wrzesień, sierpień, marzec. Ponad 500% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Oxycort?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Hydrocortisonum, Oxytetracyclinum - 0.57% opakowań z grupy leki stosowane w dermatologii zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Oxycort?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Oxycort jest lekiem refundowanym?

Oxycort nie jest lekiem refundowanym.

Czy Oxycort jest lekiem na receptę?

Oxycort jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Oxycort opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: