Ortonisil Si interakcje ulotka krople  30 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Ortonisil Si krople | 30 ml

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: BIOVICO


Opis produktu Ortonisil Si

Kiedy stosujemy Ortonisil Si?

ZASTOSOWANIE

Poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci, a także wzmocnienie struktury kości.Jaki jest skład Ortonisil Si?

INFORMACJE OGÓLNE

Kwas ortokrzemowy stymuluje organizm do produkcji kolagenu. Kolagen jest między innymi składnikiem kości, stawów, ścięgien, włosów, skóry i paznokci. Dodatkowym składnikiem Ortonisil Si jest mangan, który wspomaga również prawidłowe funkcje kości.

WYKAZ SKŁADNIKÓW

Kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną; cytrynian manganu; woda oczyszczona, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.


Ortonisil Si – dawkowanie

ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 12 kropli dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty wzmacniające kości, mięśnie i stawy

    W tej kategorii znajdziesz produkty wzmacniające kości, mięśnie i stawy zawierajace m.in. chondroitynę, glukozaminę, kolagen, ekstrakt z kurkumy, kwas hialuronowy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: