One Touch Select Plus

test paskowy | 50 pask.

wyrób medyczny | refundowany | MED MESS SP. Z O.O.SP.KOMANDYTOWA

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
One Touch Select Plus interakcje ulotka test paskowy  50 pask.

One Touch Select Plus cena

39,31


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Testy diagnostyczne

    W teja kategorii znajdziesz testy diagnostyczne np. ciążowy, test badający stężenie glukozy we krwi lub moczu, testy badające różne parametry z moczu lub krwi w tym testy na obecność narkotyków.


Statystyki One Touch Select Plus

Z danych statystycznych w ABD wynika jasno, że w okresie 3 lat sprzedaż w grupie środki diagnostyczne zmieniła się o 21.12%. Opolskie, podkarpackie, zachodniopomorskie to województwa, w których sprzedaż produktów w kategorii środki diagnostyczne była największa. Zróżnicowanie w sprzedaży pomiędzy najlepszym a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 60.85%.

One Touch Select Plus - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań wyróbu medycznego One Touch Select Plus istotnie się zwiększyła. Wyrób medyczny jest najczęściej poszukiwany przez mieszkańców następujących regionów: dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu One Touch Select Plus to Wrocław, Bolesławiec, Legnica.

Środki diagnostyczne, do których zaliczany jest One Touch Select Plus, znajdują się w 80% wszystkich wyszukań w serwisie KtoMaLek.pl. Najczęściej po środki diagnostyczne sięgają mieszkańcy województwa dolnośląskiego. 

Wyrób medyczny One Touch Select Plus jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: październik, wrzesień, listopad, a najsłabiej w miesiącach: lipiec, sierpień, luty. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego One Touch Select Plus?

Większość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym łatwo dostępnym na terenie Polski.


One Touch Select Plus opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: