OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż. interakcje ulotka   200 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż. 200 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: VIPHARM S.A.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Czy wiesz, jak bezpiecznie zażywać ten lek?

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż.

Kiedy stosujemy OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż.?

Pielęgnacja skóry podrażnionej, alergicznej, wrażliwej, podrażnionej w wyniku radioterapii i/lub chemioterapii w opiece paliatywnej.

OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż. - działanie

Olvizone, zawierający ozon w ozonowanej oliwie z oliwek wykazał działanie przeciwbakteryjne wobec patogenów odpowiedzialnych za liczne infekcje.
Balsam Olvizone ochrania i regeneruje uszkodzony naskórek, świetnie sprawdza się w czasie gojenie i pielęgnacji skóry podrażnionej. Działa łagodząco na skórę przesuszoną po działaniu żelów antybakteryjnych i dezynfekujących.

Głęboko i intensywnie nawilża, wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Dodatkowo likwiduje uczucie szorstkości, skutecznie łagodzi podrażnienie i zmniejsza skłonność do ich występowania. Działa antybakteryjnie i ochronnie.Jaki jest skład OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż.?

Aqua, Paraffinum Liquidum, Ozonized Olive Oil, Stearic Acid, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol.


OLVIZONE Balsam hipoalergiczny d/sk.naraż.na podraż. – dawkowanie

Niewielką ilość balsamu nanieść na zmienioną skórę i pozostawić do wchłonięcia. Stosować trzy razy dziennie.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.