Nyda Płyn p/wszawicy interakcje ulotka aerozol  50 ml

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Nyda Płyn p/wszawicy aerozol | 50 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Producent: SIROWA POLAND SP. Z O.O.

Opis produktu Nyda Płyn p/wszawicy

Działanie

NYDA -92% dimeticonu w aplikatorze +grzebień - wyrób medyczny idealny preparat przeciw wszawicy: 100% skuteczności w zwalczaniu wszystkich stadiów rozwojowych wszy, w 100% bezpieczny nie zawiera środków toksycznych, nie uodparnia wszy. Ma przyjemny zapach i właściwości łagodzące skórę głowy. Łatwy w użyciu; wystarczy tylko jedna aplikacja. Posiada bezpieczną formułę opracowana szczególnie dla dzieci.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:

witamina d tabletki

Uroda

Prawdziwa moc witaminy D

Witamina D to jedna z najważniejszych substancji dla naszego organizmu. Sprawdź, czym skutkują jej niedobory i jak można ją suplementować!

Jak sobie radzić z upałami?

Porady

Jak sobie radzić z upałami?

Lato to czas wysokich temperatur niemal w całym kraju. Temperatury powyżej 30°C mogą być groźne dla naszego zdrowia, dlatego w trakcie upałów należy z...


Nyda Płyn p/wszawicy - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że wyrób medyczny Nyda Płyn p/wszawicy jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw lubuskie, mazowieckie, podlaskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Nyda Płyn p/wszawicy to Gdańsk, Szczecin, Warszawa.

Potrafimy napisać, że w miesiącach styczeń, marzec, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Nyda Płyn p/wszawicy. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach luty, październik, grudzień. 7.43% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Nyda Płyn p/wszawicy?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


Nyda Płyn p/wszawicy opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: