Nyda Płyn p/wszawicy interakcje ulotka aerozol  50 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Nyda Płyn p/wszawicy aerozol | 50 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: SIROWA POLAND SP. Z O.O.


Opis produktu Nyda Płyn p/wszawicy

Nyda Płyn p/wszawicy - działanie

NYDA -92% dimeticonu w aplikatorze +grzebień - wyrób medyczny idealny preparat przeciw wszawicy: 100% skuteczności w zwalczaniu wszystkich stadiów rozwojowych wszy, w 100% bezpieczny nie zawiera środków toksycznych, nie uodparnia wszy. Ma przyjemny zapach i właściwości łagodzące skórę głowy. Łatwy w użyciu; wystarczy tylko jedna aplikacja. Posiada bezpieczną formułę opracowana szczególnie dla dzieci.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


Nyda Płyn p/wszawicy - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że wyrób medyczny Nyda Płyn p/wszawicy jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Nyda Płyn p/wszawicy to Kraków, Poznań, Warszawa.

Potrafimy napisać, że w miesiącach luty, grudzień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Nyda Płyn p/wszawicy. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach luty, grudzień. 46.35% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Nyda Płyn p/wszawicy?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


Nyda Płyn p/wszawicy opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: