NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała interakcje ulotka   100 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała 100 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: DIAGNOSIS S.A.


Opis produktu NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:

Jak poradzić sobie ze stresem?

Porady

Jak poradzić sobie ze stresem?

W ciągu całego swojego życia zmagamy się z wieloma stresowymi sytuacjami. W wielu przypadkach krótkotrwały stres jest czymś pozytywnym, gdyż motywuje ...


NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie to województwa, w których kosmetyk NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała. Są to wskazane miasta: Kościan, Poznań, Warszawa.

W miesiącach marzec, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała. Najniższa liczba zapytań dla tego środka została przez nasze algorytmy zauważona w takich miesiącach marzec, grudzień . Między wypisanymi miesiącami różnica jest równa 25.00%.

Jaka jest dostępność kosmetyku NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała?

Na terenie naszego kraju kosmetyk NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki trudno dostępne.


NOVACLEAR ATOPIS INTENSIVE CREAM Krem natłuszczający do twarzy i ciała opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: