Nebbud (Nebucort) interakcje ulotka zawiesina do nebulizacji 0,25 mg/ml 10 amp. po 2 ml

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Nebbud (Nebucort) zawiesina do nebulizacji | 0,25 mg/ml | 10 amp. po 2 ml

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Budesonidum
Podmiot odpowiedzialny: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.Opis produktu Nebbud (Nebucort)


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Nebbud (Nebucort)

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w zestawie leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Zgodnie z dostępnymi statystykami ta zmiana wynosi 26.68%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w chorobach układu oddechowego bezsprzecznie sprzedawane są najczęściej we wskazanych województwach: lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego, do których należy Nebbud (Nebucort), a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi 81.11%.

Nebbud (Nebucort) - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Zgodnie z statystykami wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl wynika, że lek Nebbud (Nebucort) jest poszukiwany przez osoby ze wskazanych województw dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Nebbud (Nebucort) to Poznań, Szczecin, Warszawa.

Na stronie KtoMaLek.pl można wymienić kategorię leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Nebbud (Nebucort). Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. Dodatkowe popularne leki z wymienionej grupy to Miflonide Breezhaler (Miflonide), Pulmicort, Budezonid LEK-AM (WIĘCEJ).

Potrafimy napisać, że w miesiącach marzec, grudzień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Nebbud (Nebucort). Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach marzec, grudzień. 21.93% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Nebbud (Nebucort)?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Budesonidum - 6.95% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Nebbud (Nebucort)?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Nebbud (Nebucort) jest lekiem refundowanym?

Nebbud (Nebucort) nie jest lekiem refundowanym.

Czy Nebbud (Nebucort) jest lekiem na receptę?

Nebbud (Nebucort) jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Nebbud (Nebucort) opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: