Logo KS-BLOZ

Mysimba

tabletki o przedłużonym uwalnianiu | 8mg+0,09g | 112 tabl. | Naltrexone, Bupropionum

lek na receptę | OREXIGEN THERAPEUTICS IRELAND LIMITED

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 454 z 6 517 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Mysimba interakcje ulotka tabletki o przedłużonym uwalnianiu 8mg+0,09g 112 tabl.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Statystyki Mysimba

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w zbiorze układ pokarmowy i metabolizm. Według posiadanych informacji ta różnica jest równa 1.6%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ pokarmowy i metabolizm ewidentnie kupowane są w najwyższej liczbie we wskazanych rejonach: lubuskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie. Między okresem z ilością najwyższej sprzedaży produktów z grupy układ pokarmowy i metabolizm, do których należy Mysimba, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najmniejszą sprzedaż, daje się zanotować dysproporcja, która ilościowo jest równa 176.76%.

Mysimba - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez naszą wyszukiwarkę KtoMaLek informacji jesteśmy w stanie napisać, iż w miesiącach sierpień, listopad, październik przeprowadzono najwięcej zapytań dla produktu Mysimba. Najmniej intensywnie lek był natomiast wyszukiwany przez ludzi w następujących miesiącach wrzesień, maj, lipiec. 400% to ilość, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Mysimba?

W skład leku Mysimba wchodzi substancja czynna Naltrexone, Bupropionum. Pośród leków w bazie internetowej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba preparatów: 0.08%.

Jaka jest dostępność leku Mysimba?

Na terenie naszego kraju lek Mysimba ma na stanie mniejszość aptek. Jesteśmy w stanie więc poinformować bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Mysimba jest lekiem refundowanym?

Mysimba nie jest lekiem refundowanym.

Czy Mysimba jest lekiem na receptę?

Mysimba jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: