MOVEA Galena interakcje ulotka kapsułki twarde  20 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

MOVEA Galena kapsułki twarde | 20 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA"


Opis produktu MOVEA Galena


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na zaparcia

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w łagodzeniu i przeciwdziałaniu zaparciom. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, syropów, ziół do zaparzania, proszków, wlewek doodbytniczych itp.


Może Cię również zainteresować:


MOVEA Galena - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie, śląskie, wielkopolskie. Jesteśmy w stanie poza tym udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje MOVEA Galena. Są to następujące miejscowości: Darłowo, Łódź, Poznań.

Suplement diety MOVEA Galena był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, grudzień, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, grudzień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 38.89%.

Jaka jest dostępność suplementu diety MOVEA Galena?

Na terenie naszego kraju suplement diety MOVEA Galena ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


MOVEA Galena opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: