Milocardin

krople doustne, roztwór | (0,3g+0,3g)/15g | 15 g | Ethyli alfa-bromois.,Phenobarbitalum natr.

lek na receptę | MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Milocardin interakcje ulotka krople doustne, roztwór (0,3g+0,3g)/15g 15 g

Wskazania

• Nadmierna pobudliwość nerwowa, czynnościowe zaburzenia układu krążenia (tachykardia zatokowa), wzmożona perystaltyka jelita grubego.

• Nerwica wegetatywna (łagodne postacie).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki psycholeptyczne

    W tej kategorii znajdziesz leki przeciwpsychotyczne, uspokajające, nasenne, w tym produkty ziołowe o wymienionym działaniu.


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Milocardin

W okresie poprzednich 3 lat sprzedaż w zestawie leki stosowane w chorobach układu nerwowego zmieniła się o 8.1% w stosunku do zeszłego okresu. Największą dynamiką kupna charakteryzują się wymienione województwa: pomorskie, śląskie, podlaskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 71.08%.

Milocardin - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa dużej zmianie. Mazowieckie, kujawsko-pomorskie to regiony, w których lek Milocardin był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Milocardin to Warszawa, Tarnowskie Góry, Sosnowiec.

Warto też wspomnieć, że lek Milocardin należy do grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po leki stosowane w chorobach układu nerwowego

W miesiącach listopad, październik, maj zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Milocardin. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach wrzesień, sierpień, lipiec . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi ponad 500%.

Substancje czynne leku Milocardin?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Ethyli alfa-bromois.,Phenobarbitalum natr. - 0.03% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Milocardin?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Milocardin jest lekiem refundowanym?

Milocardin nie jest lekiem refundowanym.

Czy Milocardin jest lekiem na receptę?

Milocardin jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Milocardin opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: