Lorinden N

krem | (0,2mg+5mg)/g | 15 g | Flumetasoni pival., Neomycini sulf.

lek na receptę | PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Lorinden N interakcje ulotka krem (0,2mg+5mg)/g 15 g

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Może Cię również zainteresować:

dziecko dotykające piekarnika

Porady

Jak radzić sobie z oparzeniami?

Z oparzeniem możemy mieć do czynienie w niemal każdym miejscu. Sprawdź, jak je opatrzyć, by uniknąć zakażenia i przyspieszyć gojenie się rany!


Statystyki Lorinden N

Z danych statystycznych w Aptecznym Banku Danych wynika jasno, iż podczas trzech l. Liczba sprzedanych produktów w grupie leki stosowane w dermatologii uległa zmianie o 0.2%. Lubuskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie to województwa, w których ilość kupionych produktów w grupie leki stosowane w dermatologii była najwyższa. Zróżnicowanie w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 100.12%.

Lorinden N - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Lorinden N istotnie się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: małopolskie, podkarpackie, podlaskie. Jesteśmy w stanie także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Lorinden N. Są to następujące miejscowości: Olsztyn, Warszawa, Żywiec.

Leki stosowane w dermatologii, w których skład wchodzi Lorinden N, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w dermatologii sięgają osoby z województwa mazowieckiego. 

Lek Lorinden N był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, październik, marzec, natomiast najmniej w miesiącach: sierpień, czerwiec, wrzesień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Lorinden N?

W skład leku Lorinden N wchodzi substancja czynna Flumetasoni pival., Neomycini sulf.. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.14%.

Jaka jest dostępność leku Lorinden N?

Na terenie naszego kraju lek Lorinden N ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Lorinden N jest lekiem refundowanym?

Lorinden N nie jest lekiem refundowanym.

Czy Lorinden N jest lekiem na receptę?

Lorinden N jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Lorinden N opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: