Lorinden N interakcje ulotka krem (0,2mg+5mg)/g 15 g

Trudno dostępny w aptekach

 

Lorinden N krem | (0,2mg+5mg)/g | 15 g

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Flumetasoni pival., Neomycini sulf.
Producent: PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.Opis produktu Lorinden N


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Może Cię również zainteresować:

Łuszczyca - jak z nią walczyć?

Uroda

Jak walczyć z łuszczycą?

Łuszczyca to przewlekła dermatoza, która objawia się stanem zapalnym i charakterystycznym złuszczaniem się skóry. Do tej pory nie poznano przyczyn roz...


Statystyki Lorinden N

Z danych statystycznych w Aptecznym Banku Danych wynika jasno, iż podczas trzech l. Liczba sprzedanych produktów w grupie leki stosowane w dermatologii uległa zmianie o 0.2%. Lubuskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie to województwa, w których ilość kupionych produktów w grupie leki stosowane w dermatologii była najwyższa. Zróżnicowanie w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 100.12%.

Lorinden N - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Lorinden N istotnie się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: małopolskie, podkarpackie, podlaskie. Jesteśmy w stanie także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Lorinden N. Są to następujące miejscowości: Olsztyn, Warszawa, Żywiec.

Leki stosowane w dermatologii, w których skład wchodzi Lorinden N, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w dermatologii sięgają osoby z województwa mazowieckiego. 

Lek Lorinden N był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, październik, listopad, natomiast najmniej w miesiącach: czerwiec, sierpień, wrzesień. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 8.70%.

Substancje czynne leku Lorinden N?

W skład leku Lorinden N wchodzi substancja czynna Flumetasoni pival., Neomycini sulf.. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.14%.

Jaka jest dostępność leku Lorinden N?

Na terenie naszego kraju lek Lorinden N ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Lorinden N jest lekiem refundowanym?

Lorinden N nie jest lekiem refundowanym.

Czy Lorinden N jest lekiem na receptę?

Lorinden N jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Lorinden N opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: