Logo KS-BLOZ

Larimax T

spray | 20 ml

wyrób medyczny | TACTICA PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 4 232 z 6 516 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
Larimax T interakcje ulotka spray  20 ml

Wskazania

LARIMAX T spray jest przeznaczony do stosowania w przypadkach stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Pokrywa uszkodzoną lub podrażnioną błonę śluzową - zmniejszając uczucie drapania i łagodząc ból. Zawarte w LARIMAX T spray substancje przyspieszają proces gojenia uszkodzonej błony śluzowej i ułatwiają przełykanie.

LARIMAX T spray  stosuje się w leczeniu stanów zapalnych oraz nieżytach błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Stosuje się go również w leczeniu zadrapań skóry, ran, oparzeń oraz pielęgnacji jamy ustnej i gardła. LARIMAX T spray  może być stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem Larimax T powinny skonsultować się z lekarzemSkład


Dawkowanie


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na ból gardła

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w bólach gardła. Dostępne w postaci tabletek, pastylek do ssania, syropu, aerozolu/sprayu, lizaków itp.


Larimax T - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Larimax T to produkt, którego liczba wyszukiwań bardzo wzrosła w ostatnim terminie.

Potrafimy napisać, że w miesiącach listopad, wrzesień, luty przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Larimax T. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach marzec, kwiecień, maj. Ponad 500% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego Larimax T?

Większość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym łatwo dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: